PLAN LEKCJI 2018/2019

KLASA I

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 –8.45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Religia Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
9.45-10.30 Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia komputerowe Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.55-11.40 Edukacja wczesnoszkolna Religia Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
11.50-12.35 Język angielski  Zajęcia komputerowe

 

Klasa II

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 –8.45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Religia Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
9.45-10.30 Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia komputerowe Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.55-11.40 Edukacja wczesnoszkolna Religia Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
11.50-12.35 Zajęcia komputerowe Język angielski Edukacja wczesnoszkolna

 

Klasa III

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 –8.45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Religia Edukacja wczesnoszkolna
9.45-10.30 Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia komputerowe Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.55-11.40 Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
11.50-12.35 Religia Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna

 

Klasa IV

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 –8.45 Historia Wychowanie fizyczne Zajęcia techniczne Język polski Wychowanie fizyczne
8.50 -9.35 Język polski Język polski Język polski Przyroda Język polski
9.45 -10.30 Przyroda Religia Matematyka Język angielski Język angielski
10.55-11.40 Matematyka Przyroda Język angielski Wychowanie fizyczne Godzina z wychowawcą
11.50-12.35 Plastyka Muzyka Religia Matematyka
12.40-13.25 Przyroda Matematyka Zajęcia komputerowe
13.30-14.15 Wychowanie fizyczne

 

Klasa V

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 –8.45 Historia Wychowanie fizyczne Zajęcia techniczne Język polski Wychowanie fizyczne
8.50 -9.35 Język polski Język polski Język polski Przyroda Język polski
9.45 -10.30 Przyroda Religia Język angielski Język angielski Język angielski
10.55-11.40 Matematyka Przyroda Język angielski Wychowanie fizyczne Godzina z wychowawcą
11.50-12.35 Plastyka Matematyka Muzyka Religia
12.40-13.25 Matematyka Matematyka Wychowanie do życia w rodzinie
13.30-14.15 Wychowanie fizyczne Zajęcia komputerowe

 

Klasa VI

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 –8.45 Język polski Religia Zajęcia techniczne Przyroda Historia
8.50 -9.35 Historia Wychowanie fizyczne Matematyka Język polski Wychowanie fizyczne
9.45 -10.30 Matematyka Język polski Język polski Język polski Język polski
10.55-11.40 Przyroda Matematyka Zajęcia komputerowe Język angielski Matematyka
11.50-12.35 Plastyka Przyroda Muzyka Wychowanie fizyczne Język angielski
12.40-13.25 Wychowanie fizyczne Język angielski  Wychowanie do życia w rodzinie Religia
13.30-14.15 Godzina z wychowawcą