Dzień Babci i Dziadka

Jest takie miejsce na ziemi, gdzie dzieci zawsze lubią przebywać. Gdzie zawsze gości uśmiech i radośnie płynie czas. Gdzie miłość, cierpliwość i zrozumienie dla dziecięcych psot nie ma granic. To miejsce ma tyle uroku dzięki swoim gospodarzom. A są nimi Babcia i Dziadek. Aby wyrazić swoją wdzięczność za okazywane dobro ich wnukowie przygotowali specjalne podziękowanie.

Jako pierwsza wystąpiła „Zerówka” przygotowana pod kierunkiem p. Joanny Mączki. Zaprezentowali wesołe przedstawienie ze śpiewem i tańcem rock’n’rollem.

Następnie klasy I i II wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Bochniak zaprezentowali zabawny taniec „Babuszki Staruszki” oraz wiersze i piosenki przygotowane specjalnie na tą okazję.

Zakończyła klasa III, która wraz z p. Ewą Wójcik przedstawiła montaż słowno – muzyczny połączony z przedstawieniem.

Na koniec wszystkie dzieci odśpiewały wspólnie „Sto lat” i wręczyły samodzielnie przygotowane upominki. W ten sposób uczniowie naszej szkoły chcieli podziękować swoim babciom i dziadkom za ich czas, trud i poświęcenie.

Dziadzio Wiktorii, Pan Wiater w imieniu wszystkich Babć i Dziadków podziękował mały aktorom i ich Paniom za wysiłek włożony w przygotowanie występów i upominków.

A my jeszcze dziękujemy rodzicom za pyszne ciasta, kawę i herbatę. Uroczystość nie byłaby tak udana bez Waszego wkładu. Dziękujemy

Tekst: Joanna Mączka